Pomodoro


25:00

Czym jest zegar Pomodoro?

Zegar Pomodoro online pozwala na sprawne zarządzanie popularną techniką Pomodoro. Zegar może działać w tle, nawet gdy karta jest zminimalizowana. Jeżeli opcje nie zostaną odznaczone w ustawieniach, w momencie zakończenia odliczania Pomodoro lub przerwy, wyświetli się powiadomienie w tytule karty, a także zostanie odegrany dźwięk.

Na czym polega technika Pomodoro?

Dzięki większemu skupieniu na pracy zwykle jesteśmy bardziej produktywni. Według wielu ludzi, jeżeli wyłączy się wszelkie rozpraszacze i przez określony czas zajmie się wyłącznie pracą, powinna ona być wykonana szybciej i łatwiej niż zazwyczaj. Poprzez ustawienie zegara, można dokładnie odmierzyć czas, po jakim będziemy mogli udać się na przerwę i na moment wyjść z "trybu skupienia".

Czy zegar działa w tle?

Oczywiście! Produktywność mogłaby znacznie ucierpieć, gdyby tak nie było. Dopóki zegar jest włączony w tle, wszystko powinno działać prawidłowo, a jeżeli opcja nie została odznaczona, w tytule karty w przeglądarce powinien wyświetlać się typ aktualnie włączonego zegara i czas pozostały do końca odliczania.


Czasonline.pl 2023
Polityka prywatności | Kontakt